طراحی بنر آنلاین پارسی طرح

طراحی بنر آنلاین مدتی است که در قالب سیستم های هوشمند به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار میگیرد ، حال تا چه میزان این امر میتواند برای پیشرفت پروژه ما و تاثیر گذاری آن بر روی مخاطب کار ساز باشد . پیشنهاد میکنیم در ادامه این مطلب را بخوانید .

افرادی وجود دارند که با دید نسبتا محدودی به موضوع طراحی بنر آنلاین نگاه میکنند و از کنار حساسیت های موجود در آن میگذرند . همانطور که در مطالب این حوزه  به چالش ها و نکات مهم زیادی مانند تاثیر زمان در بنر تبلیغاتی ، افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از بنر ، رنگ بندی مناسب در طراحی بنر و … پرداخته ایم . هدف ما از ذکر این موارد ، افزایش سطح دانش درک بیشتر این موضوع می باشد  و افرادی که تمایل دارند برای اجرای طرخ خود به صورت آنلاین اقدام کنند .

طراحی بنر آنلاین

قبل از هر چیز باید به این مساله آگاه باشیم که آیا طراحی banner به صورت آنلاین پاسخگوی نیاز ما هست یا خیر ؟ .  جواب این سوال را نمی توان به صورت قاطعانه داد چرا که متغیرات در این امر بسیار زیاد است ، بسیاری از افراد به دنبال بازخورد و اهداف بزرگی از طریق نمایش آگهی بنر خود نیستند و طبیعاتا آنلاین بودن طراحی ریسک بزرگی برای آنها به همراه نخواهد داشت .

طراحی بنر آنلاین به دو صورت انجام می شود که در نوع اول شما می توانید از طریق وب سایت پارسی طرح به صورت آنلاین نسبت به سفارش خود از طریقی فرمی که در اختیار شما قرار می گیرد ، سفارش خود را ثبت کنید و سفارش شما پس از بررسی های لازم تایید شده و در نوبت طراحی توسط طراحان قرار میگیرد تا بر اساس موارد ذکر شده هنگام ثبت سفارش ، یک طراحی استاندارد و متناسب با کمپین تبلیغاتی شما طراحی و تحویل شما داده می شود .

اما راه دیگری که این روزها مورد استقبال برخی افراد قرار میگیرد ، طراحی و اجرای بنر توسط مشتری اما به صورت آنلاین توسط پلتفورم و ابزار های در دسترس انجام می پذیرد . البته این مدل طراحی آنلاین توسط کاربر انجام می شود و تنها به یک موضوع خلاصه نشده است و موارد دیگری همچون طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور هم از قابلیت های طراحی این پلتفرم ها و سرویس های آنلاین طراحی می باشد .

مزایا و معایت طراحی بنر آنلاین

آنلاین بودن یک سرویس طراحی به صورت اینترنتی چیز جدید بحساب نمی آید کافی است به کمی قبل تر رجوع کنیم و دست میابیم که در امر طراحی کارت ویزیت که جزو اولین مدل طراحی آنلاین به حساب می آید و مدل های دیگری هم وجود داشته و این قابلیت برای کاربر فراهم بوده تا بتواند در هر زمینه ( بروشور – کاتالوگ – پوستر و … ) به صورت آماده و بدون نیاز به دانشی خاص در این حوزه اقدام کند .

مزایای بنر تبلیغاتی آماده یا آنلاین :

دلایل متفاوتی را میتوان اشاره نمود برای اینکه چرا افراد از online banner design استفاده می کند . اولین دلیلی که به ذهن ما می رسد ، عدم در اختیار داشتن هزینه ای مناسب برای اینکه طرح خود را به طراح مختصص امر بسپارند ، شاید کوتاه تر شدن زمان تولید طرح تا اجرا و شاید سادگی و آماده بودن ابزار و دسترسی آسان و حتی کنجکاوی برای رسیدن به طرح دلخواه به صورت دقیق با توجه به سلیقه شخصی . دلیلی باشد برای اینکه در برخی مواقع تبلیغ دهندگان استفاده از طرح های آماده را به طرح های اختصاصی ترجیح دهد . این موضوع کاملا اختیاری بوده و نمی توان برای تبلیغ دهندگان اجباری در نظر گرفت . اما در این همواره دلایل منطقی وجود دارد که تبلیغ دهندگان را از انجام اینکار  ( استفاده از طرح های آماده ) منصرف میکنند .

هنگامی که از طرح های آماده استفاده میکنید ، اولین مزیت این است که زمان کمتری از شما گرفته می شود . تعدادی طرح های آماده و از پیش طراحی شده در اختیار شما قرار میگیرد و شما کافی ست با عمل درگ کردن ، موارد دلخواه خود جایگزین نموده و نسبت به خروجی نهایی اقدام نمایید .

معایت استفاده از طراحی بنر آنلاین :

بر خلاف سیستم آنلاین کاربر محور ، شما در سپردن طرح به طراح متخصص دارای یک طرح کاملا اختصاصی و یا نیمه اختصاصی خواهید شد ، در پلتفورم های آنلاین شما دارای محدودیت های بسیاری هستید که این محدودیت ها شامل تنوع کم در فونت ها ، تنوع محدود آیکون ها ، تصاویر و … که هر کدام از این دلایل باعث می شود شما کمی از طرح های آماده فاصله بگیرید .

محدودیت های ذکر شده  را در حالت اختصاصی و یا نیمه اختصاصی به ندرت مشاهده می کنید . بطور مثال شما در سایت های طراحی آنلاین نها باید چند نوع فونت ، تعدادی تصویر آماده ، تعداد محدودی آیکون و … مواجه هستید . هنگامی شما طرح خود را به یک طراح متخصص می سپارید با طیف وسیع تری از عناصر گرافیکی مواجه هستید و این مساله در زمانه ای که تبلیغات به صورت هدفمند و هوشمندانه صورت میگیرد . نقش خود را دو چندان می کند .

نتیجه گیری : با توجه به اینکه ما در امر خدمات طراحی به صورت اختصاصی و نیمه اختصاصی فعالیت میکنیم نمی توانیم به صورت مطلق به شما پیشنهادی دهیم . اما هر دو سیستم در نوع خود دارای ویژگی ها و معایبی هستند . که در اینجا تجربه به افراد موفق در امر بازاریابی ثابت کرده است که طراحی در صورتی که به صورت اختصاصی و نیمه اختصاصی انجام شود نتایج بهتری با تبلیغ دهنده به همراه دارد .

Leave a Reply